Kita veikla

llriPetras Auštrevičius yra vienas iš Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) 1990 m. steigėjų.

Ištrauka iš LLRI istorijos: „Šeši ekonomistai – Kęstutis Glaveckas, Nijolė Žambaitė, Petras Auštrevičius, Dainius Pupkevičius, Elena Leontjeva ir Darius Mockus, kartu dirbę ruošdami knygą „Rinkos ekonomika ir valstybinis reguliavimas“, 1990 m. nutarė įsteigti institutą, kuris taptų laisvosios rinkos idėjų sklaidos centru po nepriklausomybės atkūrimo besiformuojančioje Lietuvoje. „

zmones uz gyvunusVisuomeninis judėjimas „Žmonės už gyvūnus“ – tai savanoriškais pagrindais susibūrusi iniciatorių grupė, siekianti iš esmės keisti žmonių santykį su gyvūnais, įteisinti pažangesnę gyvūnų apsaugą Lietuvoje bei kurti gyvūnų gerovės tradicijas, skatinančias kokybiškai naują žmonių požiūrį į gyvūnus. Petras Auštrevičius yra vienas iš šio judėjimo iniciatorių ir koordinatorių. 

„Žmonės už gyvūnus“ veiklą galite stebėti socialiniame tinkle „Facebook“.

gelbekit vaikusVisuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ – tai 1991 m. įkurta nepolitinė, nevyriausybinė ir nereliginė, už vaiko teises kovojanti organizacija, šiuo metu turinti 21 struktūrinį padalinį 20 Lietuvos miestų ir rajonų. Tai vienintelė Šiaurės Rytų Europos organizacija, esanti tarptautinės organizacijos Save the Children (Save the Children International) tikrąja nare. Prieš 21 metus Lietuvoje savo veiklą pradėjusi organizacija, buvo įkurta dėka žmonių, kurie rūpinosi Lietuvos vaikais ir jų padėtimi šalyje bei svajojo skatinti valstybę sukurti tokias sąlygas, kurios užtikrintų laimingą ir saugią vaikystę.

Petras Auštrevičius jau daugelį metų yra VO „Gelbėkit vaikus“ Valdybos narys.

zefPetras Auštrevičius yra vienas iš „Žinių ekonomikos forumo“ (ŽEF) asociacijos iniciatorių ir rėmėjų, kuri vienydama skirtingų sričių lyderius ginančius verslo, mokslo ir pilietiškos visuomenės interesus siekia kurti žiniomis ir kūrybingumu grįstą konkurencingą valstybę.

ŽEF: „Jau beveik 15-os metų patirtis rodo, kad norint įvykdyti reikšmingą pokytį ir išspręsti aktualią problemą, neužtenka vien garsiai apie tai prabilti ar surengti iškilmingą susitikimą su valstybės vadovais. ŽEF veikia kitaip – mes ne tik kalbame apie problemas, mes inicijuojame pokyčius ir prisidedame prie jų įgyvendinimo, ŽEF nariai teikia pozicijas, siūlymus, pastabas rengiant įstatymų projektus ir tokiu būdu tiesiogiai prisideda prie svarbių problemų sprendimo ir šalies ekonomikos politikos formavimo.“

Alumni EFVilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Alumni draugija buvo įsteigta 2004 m. kovo 19 d. steigiamojo suvažiavimo metu.

2011 m. gegužės 11 d. trejų metų laikotarpiui buvo išrinkta VU EF Alumni Taryba, kurios pirmininku tapo Petras Auštrevičius.

VU EF Alumni veikla:

  • Ryšių tarp absolventų palaikymas ir stiprinimas;
  • Paskaitos aktualiomis temomis ir vidiniai seminarai;
  • Neformalios diskusijos prie kavos puodelio ar alaus bokalo;
  • Aktyvus Ekonomikos fakulteto studentų skatinimas;
  • Bendradarbiavimas su VU EF administracija ir studentų organizacijomis.