LR Seimas

Petras Auštrevičius Lietuvos Respublikos Seimo nariu buvo 2004.10.10 – 2014.06.27

2014.05.25 buvo išrinktas Europos Parlamento nariu.

Pareigos trečiosios kadencijos (2012.10.14 – 2014.06.27) LR Seime metu:

  • Seimo Pirmininko pavaduotojas (nuo 2013.01.17)
  • Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotojas (nuo 2013.01.17)

– Seimo komitetuose

  • Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas (nuo 2012-12-04)
  • Europos reikalų komitetas, Komiteto narys (2012-11-20 iki 2012-12-03)
  • Užsienio reikalų komitetas, Komiteto narys (nuo 2012-11-20)

– Seimo frakcijose

Liberalų sąjūdžio frakcija, Frakcijos narys

– Parlamentinėse grupėse

  • Seniūnų sueiga, narys (nuo 2013-01-17)
  • Bendruomenių ir pilietinės visuomenės parlamentinė grupė, narys
  • Dzūkijos bičiulių parlamentinė grupė, narys
  • Parlamentinė grupė „Už demokratinę Baltarusiją“, narys
  • Parlamentinė grupė „Už Lietuvos futbolo ateitį“, narys
  • Parlamentinė grupė „Už gyvūnų gerovę ir apsaugą“, narys
  • Metro idėjos paramos parlamentinė grupė, narys
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
  • Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, pirmininkas
  • Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė, narys
  • Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
  • Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė, narys
  • Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
  • Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, pirmininko pavaduotojas
  • Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narys
  • Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
  • Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys
  • Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Knesetu grupė, narys
  • Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
  • Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika grupė, narys
  • Tarpparlamentinių ryšių su Maroko Karalyste grupė, pirmininko pavaduotojas
  • Seimo delegacija NATO Parlamentinėje Asamblėjoje, nario pavaduotojas (nuo 2012.12.27)

Istorija 

  • Buvo išrinktas į 2012 – 2016 Seimą (2014.05.25.  išrinktas Europos Parlamento nariu)
  • Buvo išrinktas į 2008 – 2012 Seimą.
  • Buvo išrinktas į 2004 – 2008 Seimą.

Aktyvumas

Pateikti teisės aktų projektai

Veiklos ataskaitos: 2012 m. veiklos ataskaita; 2013 m veiklos ataskaita