P. Auštrevičius kreipėsi į Europos Komisiją: „Rusija sąmoningai žlugdo Lietuvos transporto verslą ir ES prekių eksportą“

2014 11 27 Raktažodžiai: 2014-2019 m. kadencijos archyvas

Šiandien Europos Parlamento narys Petras Auštrevičius kreipėsi į Europos Komisiją, kad ši imtųsi skubių priemonių Rusijai savo pasienyje stabdant Lietuvos vilkikus su Europos Sąjungos (ES) ir kitų šalių produkcija.


P. Auštrevičius ragina Europos Komisiją nedelsiant įvertinti Rusijos Federacijos pareigūnų pareiškimus, esą Europos Sąjungos šalys per Lietuvą į Rusiją gabena uždraustą produkciją.

„Rusija ne pirmą kartą imasi šiurkščių diskriminacinių priemonių, kuriais žlugdomas Lietuvos transporto verslas, siekiama pakenkti Lietuvos ekonomikai ir ribojamas ES prekių eksportas. Dėl esamos padėties Lietuvos vežėjai kasdien skaičiuoja didžiulius nuostolius, praranda partnerių iš ES valstybių užsakymus. Todėl raginame Europos Komisiją skubiai imtis visų įmanomų veiksmų, kad ES prekių judėjimą ribojančios Rusijos diskriminacinės priemonės būtų nutrauktos“,– teigė P. Auštrevičius, Liberalų ir demokratų aljanso už Europą(ALDE) frakcijos Europos Parlamente vicepirmininkas.