P. Auštrevičius ir K. Starkevičius Kijeve susitiks su Ukrainos Aukščiausiosios Rados vadovais ir politikais

2014 05 04 Raktažodžiai: 2014-2019 m. kadencijos archyvas
veliav2

Seimo valdyba komandiravo Seimo Pirmininko pavaduotoją Petrą Auštrevičių ir Seimo narį Kazį Starkevičių į Kijevą (Ukraina) 2014 m. gegužės 10–11 dienomis dalyvauti susitikimuose su Ukrainos Aukščiausiosios Rados vadovais ir politikais.

Pirmąją vizito dieną Lietuvos parlamentarai susitiks su Verchovnos Rados Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku Volodymyru Lytvynu, Verchovnos Rados pirmininko pavaduotoju Ruslanu Košulinskiu ir parlamentinės ryšių grupės su Lietuva nariais. Tą pačią dieną numatyti ir susitikimai su Dmytru Tymčiuku (grupė „Informacinis pasipriešinimas“), partijos UDAR lyderiu Vitalijumi Klyčko, Europos partijos pirmininku Mykola Katerinčiuku.

Gegužės 11 d. P. Auštrevičius ir K. Starkevičius kalbėsis su Europos Sąjungos delegacijos Ukrainoje vadovu ambasadoriumi Janu Tombinskiu, vėliau išvyks į Bila Cerkva miestą, kur susitiks su jo meru Vasyliu Savčiuku, vietos politikais bei visuomenės veikėjais.

Sugrįžę į Kijevą Seimo nariai susitiks su Verchovnos Rados deputatu Petro Porošenka, kompanijos „Ukroboronprom“ vadovu Jurijumi Tereščenka.

 

Saulė Eglė Trembo,

Seimo kanceliarijos Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyrius (tel. (8 5) 239 6203, el. p. egle.trembo@lrs.lt)