Europos Parlamente Briuselyje apsilankė ketvirtoji šiais metais Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus oficialiai remiama lankytojų grupė iš Lietuvos

2015 12 02 Raktažodžiai: 2014-2019 m. kadencijos archyvas
Bendra foto

Pirmosiomis gruodžio dienomis Europos Parlamente Briuselyje apsilankė ketvirtoji šiais metais Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus oficialiai remiama lankytojų grupė iš Lietuvos.
Pagrindinio kelionės tikslo – apsilankymo Europos Parlamente (EP) metu lankytojai turėjo galimybę iš Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus lūpų išgirsti pranešimą apie jo darbą Parlamente, opiausius šiuo metu sprendžiamus klausimus ir iššūkius, su kuriais susiduria Europa ir visas pasaulis. Vėliau, P. Auštrevičiui išskubėjus į kitus susitikimus, išsamiu informaciniu pranešimu apie Parlamento veiklą pasidalijo EP Vizitų ir seminarų skyriaus atstovė Ringailė Razauskienė, o po jos prie susitikimo prisijungė ir EP Pirmininko patarėjas bei Belgijos lietuvių bendruomenės pirmininkas Arnoldas Pranckevičius, kuris pasidalijo itin įdomia ir išskirtine patirtimi dirbant su aukščiausiais Europos ir pasaulio pareigūnais.
Be apsilankymo Parlamente, dalis keliautojų grupės – Panevėžio J. Miltinio gimnazijos moksleiviai su juos lydėjusiomis mokytojomis – surengė nuostabų specialiai šiai progai parengtą vaidinimą „Kalėdų belaukiant...“ Belgijoje gyvenantiems lietuviams.
Pakeliui į Briuselį buvo aplankyta Vokietijos sostinė Berlynas, trumpai pasižvalgyta Magdeburge, užsukta į Belgijos miestus Antverpeną ir Briugę.