Lankytojai iš Lietuvos

2019 10 22 Raktažodžiai: Europos Parlamente
IMG 6368

Šiandien  Europos Parlamente Strasbūre susitikau  su  mano remiama lankytojų grupe . Puiki nuotaika sulaukus svečių iš Lietuvos ir net buvusių kolegų! Tikiuosi, pažintis su Europos Parlamentu buvo įdomi ir naudinga bei padės geriau suprasti, kaip veikia Europos Sąjungos institucijos. Visada malonu gauti ir atsiliepimų po kelionės.

„ 2019 m. spalio 22 d. turėjau galimybę tiesiogiai stebėti Europos Parlamento plenarinį posėdį, parlamentarų diskusijas, daugiau sužinojau apie parlamentarų ir juos aptarnaujančio personalo darbą. Tokios puikios patirties nesitikėjau. 

Pakeliui aplankėme Drezdeną ir Elbės slėnį, gyvybe šurmuliuojantį Niurnbergą... O Strasbūro Katedros didybė paliko be žado.  Tai pats įsimintiniausias laikas, kupinas naujų patirčių ir pažinčių su puikiais žmonėmis.“ Jurgita

 

„ Nuo pat kelionės pradžios atmosfera autobuse buvo  labai šilta. Nors  dauguma nebuvo nepažįstami, bet greitai susidraugavom, juokavom. Kelionės įspūdžiai tikrai stulbinantys. Kitomis akimis teko pažiūrėt į daugelį įvykių.

 Europos Parlamentas  nustebino savo dydžiu, grožiu, rimtumu. Labai džiaugiamės, kad P. Auštrevičius tiek daug papasakojo apie savo darbą, planus, kad pavyko pasikalbėti ir mums asmeniškai labai rūpima tema apie gyvūnų gerovę. Labai svarbu, kad kalbam tikrai viena kalba.

 Atgavusios jėgas, pakiliomis nuotaikomis vėl pulsim gelbėti mažuosius žmonių draugus.“ Rasa