Projektas „Kuriame Lietuvą!“

2020 11 12 Raktažodžiai: Iniciatyvos, Lietuvoje
Untitled

http://youtu.be/kdT8SFLphlg

Jau trečius metus vyksta mūsų biuro Lietuvoje inicijuotas projektas „Kuriame Lietuvą!“. Jame dalyvauja mokiniai iš visos Lietuvos.  Mūsų moto: „Kad pasaulis būtų gražesnis- pradėkime keisti jį nuo savęs“.

Šiais metais į finalą pateko 7 komandos.

Deja, dėl pandemijos ne visoms komandoms pavyko pasiekti savo užsibrėžtų tikslų, kai kurioms tik dalį, bet džiaugiamės, kad nepaisant visos situacijos sudėtingumo daug gražių iniciatyvų buvo įgyvendintos.

Pristatome mūsų projekto dalyvių darbus.

Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija

„Savo iniciatyvomis sieksime parodyti, kad pakartotinis atliekų panaudojimas ir perdirbimas yra patikimiausi būdai, norint sumažinti eikvojimą iki minimumo ir taupyti išteklius. Reikia mokytis ir mokyti priimti atsakingus sprendimus, kurie būtų naudingi mūsų planetai bei ateinančioms kartoms."

 

Vilniaus “Juventos” gimnazija. Projektas "Viešojo transporto problemos ir jų sprendimo būdai"

" Mūsų mieste yra nesaugaus, taršaus ir nekomfortiško viešojo transporto problemos. Padarysime viską, kas yra mūsų jėgose, kad VVT būtų pavyzdžių kitiems Lietuvos miestams.“

 

Šilutės pirmoji gimnazija. Projektas "Jei galiu aš, gali ir tu"

„Manome, kad prie didelio aplinkos užterštumo problemos sprendimo gali prisidėti kiekvienas. O svarbiausia ugdyti jaunąją kartą, kuri turės atsakingą požiūri ir į gamtą, ir į esančius šalia."

 

Šilutės Vydūno gimnazija. Projektas "Gyvenk kaip galima švariau"

 „Mūsų tikslas -jaunimo  pilietinių ir ekologinių iniciatyvų įgyvendinimas, siekiant Šilutės rajono gyventojų vartotojiškumo, klimato kaitos mažinimo ir sveikos gyvensenos skatinimo.“

 

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija: "Mūsų tikslas - suteikti jaunajai kartai daugiau žinių apie miškų ekologinę situaciją ir sėkmingus problemų sprendimus."

Nors šios komandos didelę dalį suplanuotų darbų sustabdė pandemija, jie pasiryžę darbus atlikti iki galo, kai tik bus galimybė.

Kviečiame pasidžiaugti nuveiktais darbais.

Su visais projekto dalyvių darbais galite susipažinti https://www.facebook.com/kuriamelt