Paklauskite šių EP narių, kodėl jie visgi nepritarė rezoliucijai?

2022 03 08 Raktažodžiai: Europos Parlamente
drugai
Nors kovo 1-os dienos Europos Parlamento rezoliucija dėl Rusijos agresijos prieš Ukrainą buvo istorinis Europos vienybės momentas, aiškiai reiškiantis tvirtą paramą mūsų kaimynams ukrainiečiams, keli europarlamentarai nepalaikė rezoliucijos prieš Putino karą su Ukraina.
Džiaugiuosi, kad visi europarlamentarai iš pagrindinių politinių grupių Europos Parlamente, tokių kaip Renew Europe, EPP, S&D yra kartu su Ukraina ir gina tuos, kurie kovoja už jos laisvę.
Tačiau yra Putino draugai, tokie kaip Marcel de Graaff, kuris priklauso ID grupei ir skambiai pasisako prieš vakcinas, dažnai svaidosi rasistiniais ir homofobiškais epitetais bei yra EP delegacijos ryšiams su Rusijos Federacija narys. Tatjana Ždanoka iš pro-rusiškos partijos Latvijoje, pasisakiusi, jog Krymas priklauso Putinui, ir kad Bashar Al-Assad yra puikus lyderis savo tautai, kuris, beje, nuodija savo gyventojus cheminiais ginklais. Taip pat visa aibė raudonai nusiteikusių kairės ir kraštutinės kairės atstovais, kurie mano, kad NATO yra lygiai tokia pat agresorė kaip Rusija ir svajoja apie pasaulinę taiką be ginklo.
Tokios švelniai tariant kontraversiškos nuomonės tik padeda diktatoriui toliau negailestingai sprogdinti darželius, mokyklas bei ligonines. Na ir ką jau kalbėti apie keletą nuteistų bei teisiamų neonacių iš Graikijos, kurie niekad su liberalia demokratija ir Europa nieko bendro turėti nenorėjo.
Visi jie maištaudami prieš ES suteikia ginklų teroristui iš Rytų toliau stiprinti savo propogandos mašiną.
Žemiau įvardinti Europos Parlamento nariai, kurie nepalaikė Ukrainos jai stojant ginklu prieš agresorių, kuris kenkia vakarietiškai demokratijai ir Europos saugumui.
Tad paklauskite šių narių, kodėl jie visgi nepritarė rezoliucijai?
????Tatjana Ždanoka
????Marcel de Graaff
????Francesca Donato
????Ioannis Lagos
????Lefteris Nikolaou-Alavanos
????Papadakis Kostas
????Clare Daly
????Mick Wallace
????Özlem Demirel
????Sandra Pereira
????João Pimenta Lopes
???? Martin Schirdewan
????Miguel Urbán Crespo