Rengiamas meno darbų aukcionas „Kova iki pergalės!“, lėšos bus skiriamos gelbėti Ukrainos karių gyvybes fronte

2023 12 04 Raktažodžiai:
aukcionas

Jau šį penktadienį, gruodžio 8 d. Vilniuje, Lietuvos dailininkų sąjungos Parodų salėje, bus rengiamas meno darbų aukcionas „Kova iki pergalės!“, kuriame bus galima įsigyti garsiausių Lietuvos, taip pat kitų Baltijos šalių, Lenkijos ir Ukrainos menininkų darbų. Aukcione surinktos lėšos bus skiriamos gelbėti Ukrainos karių gyvybes fronte, stiprinant paramedikų pajėgas ir aprūpinant juos reikiama įranga.


Aukcionui bene žinomiausius savo darbus pateikęs Lietuvos fotografijos virtuozas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Antanas Sutkus sako, kad Ukraina mūšio lauke jau padarė daugiau, nei galėjo. „Turbūt Lietuva jau irgi prisidėjo prie paramos Ukrainai daugiau, nei galėjo. Bet parama reikalinga ir toliau. Todėl dar sykį kviečiu visus prisidėti daugiau, nei galime", – kviesdamas į aukcioną sako A. Sutkus, per savo karjerą pelnęs daugiau kaip 100 apdovanojimų Lietuvoje ir svetur.

Renginys vyks Lietuvos dailininkų sąjungos Parodų salėje (Vokiečių g. 4, Vilnius). Registracija ir galimybė gyvai apžiūrėti aukciono darbus bus gruodžio 8 d., nuo 17 val. Aukciono pradžia: 18 val. Aukciono vedėjai: Edmundas Jakilaitis ir prof. Eglė Ganda Bogdanienė

Daugiau

https://www.ldsajunga.com/kova-iki-pergales?fbclid=IwAR0hW-QzRV0BUnWHzaP6oDu4j7O2tGxFhySABMD4gGH5Hi5UIn6t_vrihgY