Renginys-diskusija jaunimui: kokios Europos norime ir kaip galime prisidėti prie Europos ateities konferencijos

2021 10 21 Raktažodžiai:
eye ep

Europos ateities konferencija - kiekvieno iš mūsų galimybė pareikšti nuomonę, dėl to, kokioje Europoje norime gyventi. ES ateities kūrimas neįsivaizduojamas be aktyvaus jaunimo įsitraukimo ir jaunų žmonių dalyvavimo ES politikos procese.

Tad Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus (Renew Europe grupė) kvietimu, grupė jaunųjų europiečių iš Lietuvos lankėsi š.m. spalio 8-9 d. vykusiame Europos jaunimo renginyje (EYE) Strasbūre, kur turėjo galimybę susipažinti su ES politikos aktualijomis ir Renew Europe politinės grupės prioritetais, megzti kontaktus su kitų šalių jaunimu, diskutuoti apie jiems svarbias temas dėl ES ateities ir sugrįžti į Lietuvą kupiniems įkvėpimo, geriau pažinus ES ir Renew Europe bei su papildomu idėjų bagažu.

Siekiant, kuo daugiau Lietuvos jaunimo įtraukti į diskusijas apie Europos ateitį, kviečiame jaunus žmones į informacinį pokalbį su Petru Auštrevičiumi ir šiame renginyje dalyvavusiais dalyviais.

Numatoma pokalbio programa:

1. Dalyvių įspūdžiai iš EYE renginio

2. Jaunimo idėjos dėl ES ateities

3. Galimybės, kaip jaunimas gali įsitraukti į diskusijas apie Europos ateitį savo miestuose ir mokymo įstaigose.

Renginio data ir laikas: Spalio 22 d. 15val.

Renginio metu jaunimo išsakytos idėjos bus perduotos Konferencijos organizatoriams ir Renew Europe politinei grupei.

Renginys yra atviras jaunimui - norinčius dalyvauti ir išsakyti savo mintis dėl ES ateities, kviečiame registruotis: petras.austrevicius@petras.lt

Organizuojama bendradarbiaujant su Renew Europe politine grupe Europos Parlamente.